O Kramarczyk Team

Kim jesteśmy?


Spoiwem zespołu, który tworzą organizatorzy, sędziowie, zawodnicy jest pasja do sportu. Dzięki współpracy i konsekwencji w ciągu kilku lat Polska stała się potęgą w trialu rowerowym. Zmienił się rozmach organizowanych imprez oraz ranga osiąganych wyników sportowych Stałym pozostał fakt, że w podejmowane działania angażujemy swój cały potencjał. 

Tomasz Kramarczyk

Lider Kramarczyk Team / Dyrektor organizacyjny największych imprez trialowych w Polsce. Obecnie trener kadry narodowej trial, sędzia międzynarodowy UCI. Absolwent AWF Kraków, instruktor sportu (kolarstwo, lekka atletyka, narciarstwo). Jeden z prekursorów trialu. Pierwszy zawodnik, który zdobył punkty dla naszego kraju na Mistrzostwach Świata w tej konkurencji. Już w wieku 10 lat wywalczył tytuł mistrza Polski. Łącznie, po tytuł mistrza kraju sięgnął 25 razy w różnych kategoriach wiekowych i na dwóch rodzajach rowerów. Na swoim koncie ma ponadto m.in. 8 medali mistrzostw świata i dwa tytuły międzynarodowego mistrza Stanów Zjednoczonych.

Nasze osiągnięcia

Przez wiele lat działalności nasi zawodnicy osiągali wyjątkowe wyniki w dyscylinach trialowych, a jako organizatorzy zrealizowaliśmy mnóstwo imprez i pokazów cieszących się niesłabnącą popularnością.

medale
34 medale mistrzostw Świata i Europy
114 tytułów
114 tytułów indywidualnych mistrzów Polski
700 imprez
ponad 700 zorganizowanych imprez
250 pokazów
ponad 250 wykonanych pokazów rowerowych
Kramarczyk TEAM © 2016-2021